Tajemniczy list

Ruch miał odpowiedzieć na pismo fanów Górnika w sprawie debrów. Termin po raz drugi przesunięto o 24 godziny.
Wciąż nie jest znane stanowisko Ruchu Chorzów w sprawie listu otwartego Stowarzyszenia Klub Sympatyków Górnika Zabrze, które zgłosiło swoje uwagi dotyczące cen i liczby biletów na Wielkie Derby Śląska. 
Już w poniedziałek Mirosław Mosór, dyrektor Ruchu informował, że treść odpowiedzi prawdopodobnie będzie gotowa jeszcze w tym samym dniu. - Zależny nam, żeby Wielkie Derby Śląska odbyły się w przyjaznej atmosferze. Pracujemy właśnie nad odpowiedzią. Myślę, że jeszcze dzisiaj przedstawimy nasze stanowisko - mówił w poniedziałkowe popołudnie Mosór. Niestety do wczoraj, do późnych godzin, nadal nie była znana odpowiedź "Niebieskich". Pismo podobno postało, ale pilne spotkanie działaczy stanęło na drodze do zaprezentowania jego treści.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]