Szczot w Zabrzu kilka dni później

Górnik Zabrze zarzucił "sieć" na kilku piłkarzy wyróżniających się w polskiej lidze. Jednym z nich jest Robert Szczot, który na Śląsku zjawi się dopiero po nowym roku.
Zawodnik początkowo miał stawić się w Zabrzu, przed nowym rokiem, jednak podjęto inną decyzję. - Jest mała zmiana planów. Trener Kasperczak powiedział, żebym się nie fatygował kilkaset kilometrów, tylko przyjechał 5 stycznia. Wtedy badania przejdzie każdy z piłkarzy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zostanę graczem Górnika Zabrze - mówi Szczot.
- Jeżeli lekarze stwierdzą, że z moim zdrowiem jest wszystko OK to umowę podpiszemy po badaniach. Do nowego klubu jadę z jakimiś nadziejami. Wiadomo, że Górnik jest ostatni w tabeli i właśnie czeka mnie spore wyzwanie. Chcę się przyczynić do utrzymania utytułowanego klubu w ekstraklasie! - zapewnia błyskotliwy pomocnik.

źródło: ASInfo



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]