Vaclavik, Kiżys i Bonin wracają do zdrowia

Bramkarz Górnika Zabrze, Michal Vaclavik, wraca powoli do zdrowia. - Na szczęście jego kontuzja nie okazała się tak groźna, jak początkowo mogło się wydawać - przyznaje drugi trener, Jerzy Kowalik.
Golkiper 10 listopada przeszedł w Ostrawie operację łąkotki. Początkowe rokowania po zabiegu nie były jednak optymistyczne. - Wyglądało to zdecydowanie gorzej niż teraz. Na szczęście, nie jest tak źle i Michal powinien uczestniczyć w pierwszych noworocznych zajęciach. Nie będzie jeszcze trenował, ale na pewno będzie mógł biegać - twierdzi Jerzy Kowalik.
Vaclavik aktualnie przechodzi rehabilitację w Brnie. - Był u niego nasz lekarz i wszystko przebiega bardzo sprawnie - mówi asystent Henryka Kasperczaka. Także pozostali zawodnicy wracają do zdrowia. - Docierają do nas bardzo pozytywne sygnały. Między innymi Kiżys oraz Bonin są już zdrowi. Gdy stawią się w klubie, to po ich urazach nie powinno być już śladu - zaznacza Kowalik.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]