Kasperczak zastąpi Leo?

Następcą Leo Beenhakkera będzie na pewno polski trener. Los holenderskiego szkoleniowca „Biało-czerwonych” jest podobno przesądzony. Jednym z kandydatów do objęcia kadry jest Henryk Kasperczak z Górnika Zabrze. 

Reprezentację Polski w Euro 2012 musi poprowadzić polski trener, a Beenhakker pracę z naszą kadrą zakończy najpóźniej po finałach MŚ w RPA w 2010 - takie ma być nieformalne, ale przesądzone postanowienie nowego prezesa PZPN, Grzegorza Laty.

Najpoważniejszymi kandydatami mają być Franciszek Smuda, Stefan Majewski, Henryk Kasperczak i Jerzy Engel. Szkoleniowiec Górnika ma nawet w kontrakcie zawartą klauzulę, że może odejść z klubu, by przejąć reprezentację narodową. Na razie jednak Kasperczak nie myśli o kadrze, tylko koncentruje się nad tym, aby wyprowadzić drużynę z Zabrza z dołka. O tym, że ma objąć reprezentację Polski spekuluje się już od jakiegoś czasu. Czy tym razem znów na spekulacjach się skończy?

źródło: SportSlaski.pl / Polska - The TimesRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]