Pele w Zabrzu?

Jest szansa, że z okazji jubileuszu 60-lecia Górnika do Zabrza przyleci sam król futbolu Pele.
Zabrzański klub ma zamiar rozpocząć współpracę ze słynnym Santos FC z Brazylii, z którym przez prawie dwadzieścia lat swojej kariery związany był Pele. - Chodzi o współpracę polegającą na wymianie zawodników z grup młodzieżowych. Nasi piłkarze trafialiby na staże do Brazylii, a gracze z Santosu, którzy chcieliby się wypromować w Europie, do nas - tłumaczy Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika.

Jest też szansa, że jeszcze w tym roku do klubu z Zabrza przyjedzie sam Pele. - Postaramy się do tego doprowadzić - dodaje Hector Peralta, menedżer z Paragwaju, który latem do zabrzańskiego klubu ściągnął dwójkę piłkarzy z Ameryki Południowej: peruwiańskiego obrońcę Willego Rivasa i brazylijskiego napastnika Leo Markovskiego.

źródło: Fakt / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]