Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Zagłębie

Dawid Jarka (Górnik Zabrze): - Jestem pocieszony faktem, że zagrałem dziś lepiej, niż w poprzednich meczach. Miałem swoje okazje, których niestety nie wykorzystałem. Tak jest w piłce, że nie zawsze zdobywa się gole. Nieważne kto strzela, liczą się punkty, których ostatnio mniej zdobywamy. 

Adam Danch (Górnik Zabrze): - No cóż, przegraliśmy mecz. Straciliśmy gola po głupiej akcji, Zagłębie nas skontrowało. Szkoda tej bramki, bo w dzisiejszym spotkaniu nie zasłużyliśmy na porażkę. Do Łodzi na spotkanie z Widzewem jedziemy po trzy punkty, musimy się odbudować.

Sebastian Nowak (Górnik Zabrze): - Za wiele roboty nie miałem. Przy straconym golu, piłkę miałem prawie w rękach. Koledzy z drużyny, mówią, że gdybym nie interweniował, to futbolówka poleciałaby gdzieś dalej. Szkoda straconych punktów, nie możemy być zadowoleni z tego meczu. Mam nadzieję, że w sobotę również będę bronił w bramce Górnika Zabrze.

Michał Stasiak (Zagłębie Lubin): - Górnik nie zawiesił nam wysoko poprzeczki. W pierwszej połowie miał kilka sytuacji, gdybyśmy stracili bramkę, to na pewno grałoby się trochę ciężej. Do szatni zdobyliśmy gola, który okazał się zwycięski. W drugiej połowie graliśmy z kontry. Górnik starał się coś stworzyć, ale nie miał stuprocentowych okazji. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa w pierwszej lidze.

Damian Piotrowski (Zagłębie Lubin): - Jeżeli w drużynie ma się takiego zawodnika jak Maciej Iwański to trzeba to wykorzystać i wygrać mecz. Byliśmy zdziwieni postawą Górnika w pierwszych minutach, bowiem mogli zdobyć gola, przeważali. Potem my zaczęliśmy grać trochę lepiej. Wydaje mi się, że przy bramce golkiper Górnika nie zawinił, bo piłkę dośrodkowałem w ostatniej chwili.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]