Bilety na derby wyprzedane!

Szanowni Państwo miło nam poinformować, że sprzedane zostały praktycznie wszystkie bilety na mecz derbowy z Ruchem Chorzów.
W praktyce bilety rozeszły się w 5 dni sprzedaży, wielu chętnych musiało się obejść ze smakiem. Klub Górnik Zabrze czyni starania o dodatkową pulę biletów dla kibiców Górnika. Przypomnijmy, że na trybunach Stadionu Śląskiego zasiądzie 12 500 kibiców Górnika w sektorach gości, oraz kilka tysięcy fanów Górnika, którzy nabyli wejściówki za pośrednictwem internetu, bądź przy ulicy Cichej. Czynimy także starania by i Ci kibice za okazaniem biletu mogli trafić na nasze sektory - może i będzie trochę mniej wygodnie ale pewno wśród swoich. W najbliższych dniach podamy informacje odnośnie dalszych losów dodatkowych biletów. Jako, że i sympatykom Ruchu sprzedaż idzie dobrze można być pewnym pełnego stadionu i wspaniałego sportowego święta, jakiego z pewnością zazdrości nam cała Polska.

Komunikat dla kibiców Górnika posiadających bilety z promocji Warki

Bilet z Warki nie uprawnia do wstępu na sektor gości. Niestety, nikt w tej firmie nie pomyślał o przepisach PZPN, że jedynym organem mogącym autoryzować kibica gości jest klub organizujący wyjazd czyli Górnik Zabrze SSA.

WSZYSCY, KTÓRZY NABYLI W TEN SPOSÓB BILET, A CHCĄ WEJŚĆ NA MECZ MUSZĄ POJAWIĆ SIĘ W KLUBIE, WPISAĆ SIĘ NA LISTĘ, DOKONAĆ OPŁATY ZA PRZEJAZD I ODEBRAĆ GADŻET. OSOBY BEZ AUTORYZACJI NIE BĘDĄ WPUSZCZANE PRZEZ ORGANIZATORA.

Osoby nie posiadające gadżetu mogą go odebrać codziennie w sklepiku kibica na stadionie.

Wszystkich tych, którzy biletów nie zdołali kupić przepraszamy, ale dostaliśmy tylko 12500 wejściówek.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze
(fot. wafello89)


źródło: derbydlagornika.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]