Tajemniczy Argentyńczycy

Górnik Zabrze może mieć poważnie zmieniony zespół, porównując chociażby z minioną wiosną. Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy klubu, już wcześniej zapowiadał, że na stadionie przy ul. Roosevelta mogą pojawić się dwaj Argentyńczycy - obrońca oraz defensywny pomocnik. - Nie będę zdradzał nazwisk, bo nie mam w zwyczaju ich ujawniać nim się pojawią w klubie - zastrzega się dyrektor sportowy. - Jednego z nich spodziewamy się już w najbliższą sobotę, zaś drugiego w przyszłym tygodniu, bo na razie ze swoim zespołem walczy o wejście do ekstraklasy. Czy rzeczywiście będą wzmocnieniem drużyny, okaże się po pierwszych treningach drużyny. Na razie rozmawiamy, analizujemy sytuację na rynku transferowym, licząc się z możliwościami finansowymi klubu.
Górnik zarzucił sieci na dwóch wiślaków - Argentyńczyka Mauro Cantoro oraz Konrada Gołosia. Ten pierwszy przebywa w swojej ojczyźnie i niebawem może zasiąść do rozmów. Ten drugi, podobno już wiele szczegółów uzgodnił i kto wie, czy po powrocie z urlopu w USA nie złoży podpisu pod umową.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]