Szarmach obiecuje: nie wykopię Motyki

Andrzej SzarmachPojawił się w Zabrzu i od razu gruchnęła plotka. Andrzej Szarmach (56 l.) ma zostać trenerem Górnika. Były reprezentant Polski nie zamierza jednak pozbawiać pracy Marka Motyki. 

- Zawsze gdy pojawiam się na Roosevelta, zaczynają wszyscy plotkować, że będę tu pracował - śmieje się Szarmach. - Zapewniam wszystkich, że nie zamierzam na razie pracować jako trener. Mam licencję menedżera i zajmuję się na razie tylko tym. Nie wolno mi wykonywać pracy szkoleniowca czy dyrektora sportowego. Wszyscy w Zabrzu mogą spać spokojnie. "Diabeł" nie zamierza tam straszyć (śmiech). Nie mam nawet czym.

Szarmach zapewnia, że jedynym powodem odwiedzin Górnika była chęć spotkania starych znajomych.

- Pogadałem ze Staszkiem Oślizłą - mówi. - Ale... Być może Górnik będzie chciał w jakiś sposób nawiązać ze mną współpracę. Mam kilku fajnych piłkarzy. O nazwiskach na razie nie mówię, ale gdyby działacze wyrazili ochotę, to jestem otwarty.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]