Gwarek domaga się zapłaty długu za Jarkę

Nadal panują chłodne relacje na linii Górnik - Gwarek. Wczoraj na Roosevelta wpłynęło pismo, w którym Gwarek domaga się zapłaty długu w kwocie 5.129 złotych z odsetkami liczonymi od ustalonego terminu zapłaty. Górnik powinien te kwotę uiścić do 30 października. Teraz wyznaczono ostateczny termin na ostatni dzień listopada. To część raty za transfer do Górnika Dawida Jarki.
W Gwarku twierdzą, że o ile klub jest poważnie traktowany przez Lecha, Wisłę czy klub zagraniczne, to zalegają im z wypłatą między innymi Ruch Chorzów, Podbeskidzie i właśnie Górnik. Ten ostatni cały czas winien Gwarkowi 960 tysięcy złotych, jeszcze za transfery Marcina Kuźby i Kamila Kosowskiego. Sprawa Jarki to jednak nowość. Na Roosevelta usłyszeliśmy z kolei, że Górnik pomniejszył ratę za piłkarza o kwotę, którą ten miał dostać od Gwarka za okres, kiedy formalnie był jeszcze jego graczem, a już trenował w Górniku. Biorąc pod uwagę krążące w futbolu sumy, 5 tysięcy wydaje się kwotą śmieszną. Z drugiej strony jest to kolejny dowód, że "zabrzańska, piłkarska rodzina" najlepiej wychodzi na zdjęciach.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]