Szarmach w Górniku?!

Andrzej Szarmach, jedna z legend Górnika, piłkarz, który jako gracz klubu z Roosevelta był gwiazdą finałów mistrzostw świata w Niemczech (1974) odwiedził wczoraj klub. Na tym nie koniec. Z informacji "Sportu" wynika, że prezes Eugeniusz Postolski złożył mu niezobowiązującą ofertę objęcia pracy w roli trenera pierwszego zespołu. Szarmach nie odmówił, a w najbliższą środę ma pojawić się jeszcze raz w klubie, jako gość specjalny meczu organizowanego w Mikulczycach, z którego dochód zostanie przeznaczony rodzinom górników, ofiar tragedii w kopalni Halemba.
Szarmach w polskiej lidze prowadził swego czasu Zagłębie Lubin, jednak nie odniósł wówczas z tym klubem znaczących sukcesów. Co oznacza wstępna oferta dla Szarmacha? Nawet, jeżeli to nie on zostanie trenerem drużyny, przesądzone wydaje się odejście z Zabrza Marka Motyki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]