Adam Giesa trenuje z Górnikem

Adam GiesaAdam Giesa, rozgrywający Rozwoju Katowice wziął udział w czwartkowym treningu Górnika Zabrze. - Otrzymaliśmy pismo z zabrzańskiego klubu w sprawie Adama Giesy z prośbą o umożliwienie mu wzięcia udziału w zajęciach Górnika i przystaliśmy na tą prośbę. Natomiast co do ewentualnego sfinalizowania transferu jeszcze daleka droga - powiedział Romuald Oryńczak, dyrektor katowickiego klubu. Pomocnik Rozwoju miał wystąpić w najbliższym meczu Górnika z Wisłą w Krakowie w spotkaniu rozgrywanego w ramach Pucharu Ekstraklasy. Spotkanie to jednak z powodu tragicznych wydarzeń w Kopalni "Halemba" w Rudzie Śląskiej zostało przełożone.

Oprócz Górnika chęć pozyskania Giesy wyraża także lider drugiej ligi Ruch Chorzów. Wcześniej zainteresownie rozgrywającym klubu z Brynowa wykazywały lider Orange Ekstraklasy GKS Bełchatów, Cracovia Kraków i Concordia Piotrków Trybunalski.

- Adam Giesa jest podstawowym zawodnikiem naszej drużyny, a zainteresowanie jego osobą kilku klubów świadczy tylko o rozwoju jego umiejętności. Nie zamierzamy nikomu blokować szansy awansu sportowego. Jeżeli nadejdzie konkretna oferta, to kierownictwo klubu na pewno ją poważnie rozważy - dodał Oryńczak.

źródło: rozwoj.info.pl / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]