Górnik dla górników

Strona oficjalna naszego klubu informuje, iż w środę 29 listopada br. o godzinie 14:00 na stadionie MOSiR "Sparta" Zabrze przy ulicy Mickiewicza odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy Górnikiem Zabrze a "Reprezentacją Miasta Zabrze". Pieniądze zebrane podczas spotkania i kwesty przekazane zostaną rodzinom tragicznie zmarłych górników z kopalni "Halemba" w Rudzie Śląskiej.

Inicjatorem meczu jest Górnik Zabrze SSA., którego Zarząd wystosował Pismo do Prezydenta Miasta Zabrze - Pana Jerzego Gołubowicza - z prośbą o przyjęcie honorowego patronatu nad spotkaniem. Opiekę nad organizacją finansową imprezy obejmie Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta Zabrze.

W związku ze spotkaniem Zarząd Górnika Zabrze SSA apeluje nie tylko do kibiców piłki nożnej, ale wszystkich mieszkańców Zabrza i ludzi dobrej woli o liczną obecność na meczu i wsparcie dla wyżej opisanej inicjatywy.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]