Młodzież Górnika już trenuje

W Młodzieżowej Szkółce Piłki Nożnej Górnik Zabrze jest siedem drużyn występujących w rozgrywkach na różnych szczeblach. Najstarsi grają w Śląskiej Lidze Juniorów, dwie grają w Regionalnej Lidze Juniorów, a cztery w ligach trampkarzy. Są też cztery grupy naborowe.
Drużyna Śląskiej Ligi Juniorów pod wodzą trenera Mariana Bechera rozpoczęła przygotowania do wiosny 9 stycznia. Zawodnicy ćwiczą w hali przy ulicy Piłsudskiego i w sali Szkoły Podstawowej nr 22 w Biskupicach. 

Chłopcy Bechera zdążyli już wystąpić w dwóch halowych turniejach. W Ujeździe w finale spotkali się z inną zabrzańską drużyną MKS Zaborze. W regulaminowym czasie było 0:0. W rzutach karnych wygrali zawodnicy Górnika i oni zajęli pierwsze miejsce.

W Bielsku Białej w halowym turnieju zorganizowanym przez tamtejszą Szkołę Mistrzostwa Sportowego Górnik zajął drugie miejsce, przegrywając w finale z Rakowem Częstochowa 1:4. Najlepszym zawodnikiem imprezy został wybrany Łukasz Kanik z Górnika.

W najbliższą sobotę juniorzy Górnika rozegrają sparingowy mecz z Orłem Mokrena wyjeździe. W czasie ferii zespoły Górnika ze Śląskiej Ligi Juniorów i Regionalnej Ligi Juniorów będą przebywać na tygodniowym obozie w Goczałkowicach.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]