Forum
 

Komornicki wrócił do Szwajcarii

Ryszard Komornicki, nowy trener Górnika opuścił Zabrze. Szkoleniowiec wrócił do Szwajcarii, gdzie mieszka, by pozałatwiać sprawy osobiste. Na Roosevelta ma się znów pojawić najpóźniej w czwartek. Do swojego domu w Niemczech wrócił także menadżer Axel Thoma.
Pod nieobecność pierwszego trenera zajęcia prowadził będzie dotychczasowy trener bramkarzy, Przemysław Cecherz.
– Piłkarze wiedzą co, mają robić. Na razie będą biegać i ćwiczyć siłę, treningi taktyczne rozpoczniemy później, więc moja obecność nie jest nieodzowna – wyjaśnia Komornicki. Zespół potrzebuje jednak przede wszystkim doświadczonego bramkarza i napastnika.
– Cały czas nad tym pracujemy. Piłkarze z Afryki? Wszystko jest możliwe, ale w ich wypadku problemem są formalności, czyli załatwienie wizy i pozwolenia na pracę. Więc raczej będzie o nich trudno – zaznacza szkoleniowiec.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online