Oświadczenie Stowarzyszenia Klub Sympatyków Górnika Zabrze

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze oświadcza, że pomoże każdej osobie, grupie osób czy też instytucji, która chce pomóc Górnikowi i ma na celu dobro Górnika Zabrze.
Odnosząc się do przeprowadzonej rozmowy z prezydentem Gołubowiczem i komitetem pomocy Górnikowi Zabrze stwierdzamy, że przedstawiony pomysł na dalsze funkcjonowanie klubu to jedyny konkretny plan przejściowy pomocy Górnikowi, to jedyna alternatywa do włączenia się w sprawy Górnika miasta Zabrze. 
Pragniemy jednakże zaznaczyć, że nie akceptujemy proponowanej kandydatury Pana Jerzego Frenkiela na prezesa Górnika Zabrze, ale przyjmujemy do wiadomości, ze na dzień dzisiejszy jest to jeden z warunków zaangażowania się gminy w osobie prezydenta miasta.
Uważamy, że w interesie proponowanego kandydata jest przekonania do siebie kibiców, sympatyków Górnika jak i przeciwnej jego wyborze grupie działaczy sportowych, liczymy także na naprawienie przez kandydata błędu lat ubiegłych.
Zwracamy się do Pana prezydenta o włączenie do składu nieformalnej grupy ratowania Górnika Zabrze przedstawiciela kibiców - Pana Stanisława Oślizłę.
Apelujemy do wszystkich ludzi Górnika Zabrze, radnych Rady Miejskiej miasta Zabrze, Pana prezydenta Gołubowicza, Panów Kubicy, Urbańczyka o puszczenie w niepamięć prywatnych urazów i sporów na czas ratowania WIZYTÓWKI MIASTA ZABRZE - GÓRNIKA ZABRZE.
Kończąc słowami Pana Jana Kowalskiego:
ZACZNIJMY DZIAŁAĆ - NIE DYSKUTUJMY!!!
Apelujemy o konstruktywne działanie na rzecz najbardziej utytułowanego klubu sportowego Polski.
Pragniemy także podziękować Przewodniczącemu Rady Miejskiej Panu Borysowi Budce za okazaną pomoc.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]