Po posiedzeniu Komisji Sportu poświęconej Górnikowi Zabrze

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Zabrzu odbyło się posiedzenie Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji poświęcone w całości aktualnej sytuacji w klubie oraz planach na przyszłość.
Oprócz radnych, w spotkaniu wzięli udział m.in. przedstawiciele władz miasta, radni, Zarządu i Rady Nadzorczej Górnika Zabrze oraz Stowarzyszenia Kibiców Górnika Zabrze. 
Zabrakło na spotkaniu przedstawicieli powołanej do życia nieformalnej grupy pomocy Górnikowi Pana Jana Kowalskiego, oraz forsowanego przez prezydenta Gołubowicza na fotel prezesa Górnika Zabrze Jerzego Frenkiela. Nieobecny był również Józef Kubica, który był wymieniany jako jeden z kandydatów do objęcia fotela Prezesa. Niestety, dyskusja zamiast skupić się na problemach i pomocy dla zabrzańskiego klubu przybrała wymiar politycznej farsy. Stowarzyszenie Kibiców Górnika wyraża głębokie ubolewanie i żal, iż obrady komisji skupiły się na politycznych przepychankach radnych biorących udział w posiedzeniu, że zabrakło miejsca na konkretne wnioski i propozycje rozwiązania problemu. Po dwóch godzinach bezproduktywnych zarzutów politycznych przedstawiciele Stowarzyszenia opuścili salę "obrad" wyrażając głośno i wyraźnie swe niezadowolenie.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]