Koźmiński: Sprzedać Lecha, zatrzymać Juszkiewicza

Zbigniew Koźmiński, wczoraj posprzątał już prezesowskie biurko na Roosevelta. W Zabrzu ma pojawić się po raz ostatni 4 stycznia, bo został zaproszony na specjalne posiedzenie Rady Miasta poświęcone Górnikowi. – Z chęcią z tego skorzystam, zamierzam powiedzieć, co o tym wszystkim myślę – zapowiada wciąż aktualny prezes Górnika.
Koźmiński zasugerował Radzie Nadzorczej skorzystanie z oferty GKS Bełchatów, który chce kupić bramkarza Piotra Lecha. – Powiedziałem także, że zatrzymałbym w klubie Łukasza Juszkiewicza, którego chce Arka. Z kolei nie przyjmowałbym z powrotem Piotra Gierczaka, który odchodząc do Szczakowianki oszukał nas i Górnika Łęczna – dodaje Koźmiński. Sam ma propozycje z trzech klubów. – Dwie umowy już czekają na mój podpis. – zapowiada.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]