Koźmiński motywuje

Zbigniew KoźmińskiPrezes Górnika Zbigniew Koźmiński chce zmobilizować piłkarzy do lepszej gry w ostatnich czterech meczach jesieni. W tym celu, w porozumieniu z Radą Drużyny i trenerem, obiecał zespołowi wysokie premie za zdobyte punkty.
- To są bardzo motywujące kwoty, wielokrotnie przewyższające premie ustalone na początku sezonu - przyznaje Koźmiński. - Za komplet 12 punktów suma jest bardzo wysoka, potem znacznie maleje. Ale też trzeba pamiętać, że oprócz meczów z Łęczną i Bełchatowem u siebie czekają nas też wyjazdy na Legię i do Grodziska.
Problem w tym, że jak dotąd piłkarze nie powąchali smaku premii za 13 już zdobytych punktów. Na dodatek obiecanie nagrody prawdopodobnie wypłacić będzie musiał już nowy właściciel klubu.
- Życie nie znosi próżni, a w interesie nowego właściciela jest przecież to, żeby Górnik był jak najwyżej w tabeli - przekonuje Koźmiński. - A stare premie to w sumie nie jest porażająca kwota - 70 tysięcy złotych. To nie będzie wielki problem.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]