Marek Motyka w lutym chce zabrać zespół do Chorwacji na zgrupowanie

Drużyna Górnika cały tydzień trenowała i dopiero jutro trener Marek Motyka da piłkarzom wolne. – To był tydzień naprawdę ciężkiej pracy. I jestem podbudowany ich podejściem do obowiązków – mówi Motyka, który dziś przed południem planuje rozegranie wewnętrznej gierki. – Sytuacja klubu jest trudna, zespół ma na koncie serię porażek, a jednak widać w nich charakter i sportową złość. Mnie cieszy, że powoli mam do dyspozycji wszystkich graczy. Od czwartku trenuje już Marcel Liczka, na zajęciach mam Stoimenowa, Prokopa, Juszkiewicza i Radlera. Na mecz z Legią wszyscy będą w pełni sił. Po tym tygodniu pracy z tą grupą ludzi mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest w niej naprawdę spory potencjał – dodaje Motyka. Odnotujmy, że na zgrupowanie kadry pojechali Grzegorz Goncerz i Piotr Leciejewski. Obaj dołączą do drużyny podczas zgrupowania przed meczem z Legią.
Motyka w poniedziałek ma przedstawić prezesowi Zbigniewowi Koźmińskiemu wstępny plan przygotowań na przerwę zimową. – Oczywiście pojęcia nie ma jak rozwinie się sytuacja w klubie, ale o przyszłości musimy już myśleć. Obiekty w Zabrzu są takie, że w styczniu zostalibyśmy na miejscu. W lutym chciałbym jechać z drużyną do Chorwacji i zagrać cztery mecze springowe.

źródło: Sport
PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]