„Koko” przyjedzie?

W czwartek podaliśmy sumę, na jaką zostały wycenione akcje Górnika Zabrze. Chcąc stać się właścicielem pakietu większościowego, trzeba wyłożyć na stół wadium w wysokości 100 tysięcy złotych, a następnie dysponować 4,1 milionami złotych.
Oficjalnie przetarg rozpocznie się w najbliższy wtorek, a sygnałem będzie ogłoszenie, które ukaże się w kilku tytułach prasowych na terenie całego kraju. Oferty będą zbierane do końca miesiąca. Kto przejmie najbardziej utytułowany klub piłkarski w Polsce? Już dzień później, czyli w środę spodziewany jest w Zabrzu Ryszard Komornicki, przed laty piłkarz Górnika i reprezentant Polski, poprzez którego klubem zainteresowała się brytyjska firma Stewart International Marketing. Popularny „Koko”, który od kilkunastu lat mieszka w Szwajcarii, ma się ponoć spotkać z prezydentem Zabrze, Jerzym Gołubowiczem. Będzie o czym rozmawiać bowiem brytyjczycy chcą przejąć tereny wokół stadionu i wybudować na nich kompleks sportowy. Póki co, wszystko owiane jest wielką tajemnicą.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]