Tęsknota za boiskiem

Piłkarz Górnika Rafał Andraszak nie może się doczekać powrotu na boisko. "Andrut" po blisko trzymiesięcznej kontuzji, rozpoczął treningi z zespołem, ale na występ w meczu będzie musiał poczekać.
- Po długiej przerwie nie jestem jeszcze przygotowany fizycznie do walki przez 90 minut - opowiada piłkarz, który w sierpniowym meczu z Odrą doznał skręcenia stawu kolanowego. - Bardzo chciałbym zagrać już w najbliższym meczu z Legią w Warszawie, ale wiem, że to mało realne. Będzie wspaniale, jeśli w ogóle uda mi się wrócić do zespołu jeszcze tej jesieni - podkreśla. "Andrutowi" długi rozbrat z piłką umila żona Sylwia, która jest największą podporą piłkarza w trudnych chwilach. - Gdyby nie Sylwia, to wszystko byłoby o wiele trudniejsze do zniesienia. Żona trzyma kciuki za mój powrót. Ona wie najlepiej, jak bardzo tęsknię za boiskiem - mówi pomocnik Górnika.

źródło: Fakt
naesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]