Kibice Górnika dzieciom

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze z wielką przyjemnoscią pragnie poinformować, że dzięki współpracy z zabrzańskim Multikinem, dzieci z zabrzańskiego Domu Dziecka obdarowane zostały darmowymi wejściówkami do kina. Jest to pierwsza z akcji pomocy dla zabrzańskiego Domu Dziecka, i druga z kolei akcja dla najmłodszych (akcja młody kibic).
Już niedługo ruszy akcja "Święta", czyli aukcja darowanych przez Jacka Stachurskiego singli "Hymnu", a uzyskane z ich sprzedaży środki przekazane zostaną w postaci sprzętu sportowego dla zabrzańskiego Domu Dziecka. 
Korzystając z okazji Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze jeszcze raz chciałoby podziękować Panu Jackowi za okazaną pomoc oraz kierownictwu Multikina w Zabrzu za współpracę.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]