Komornicki w Zabrzu

Być może wreszcie rozpędu nabiorą rozmowy potencjalnego inwestora Górnika Zabrze, Stewart International Marketing z władzami miasta. 16 listopada do Zabrza ma przyjechać Ryszard Komornicki. Mieszkający od wielu lat w Szwajcarii były piłkarz Górnika, reprezentujący brytyjską firmę, ma spotkać się z prezydentem Zabrza Jerzym Gołubowiczem. Być może do Polski przyjedzie także przedstawiciel potencjalnego inwestora.
– Nie potwierdzam, nie zaprzeczam, w ciągu tygodnia wiele może się wydarzyć – mówi Komornicki. 
Przypomnijmy, że konsorcjum Stewart International Marketing specjalizuje się w budowie nowoczesnych obiektów sportowych (podobno wybudował takie we Francji, Szkocji i Gambii). W sierpniu Gołubowicz potwierdził, że gmina jest zainteresowana pozyskaniem partnera inwestycyjnego w celu sportowego zagospodarowania terenów Górnika, których jest właścicielem (wokół stadionu znajdują się atrakcyjne działki tzw. łąk hippicznych).
Tymczasem w przyszłym tygodniu syndyk Marek Płachetko ma ogłosić przetarg na 87 procent udziałów w SSA Górnik Zabrze będących w jego posiadaniu.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]