Juszkiewicz zdąży na Legię?

Łukasz Juszkiewicz ostatnio należał do najbardziej pechowych piłkarzy Górnika. Pomocnik
zabrzan długo nie mógł wyleczyć kontuzji, a na dodatek nikt nie potrafił wyjaśnić, jakie są
jej przyczyny.
- Pauzowałem w spotkaniu z Amicą Wronki. Kiedy już wydawało się, że wszystko jest w porządku, to podczas meczu z Arką Gdynia, feralny mięsień znowu się odezwał - opowiada piłkarz. Juszkiewicz obawiał się, że odnowił mu się uraz łydki, który zimą wyeliminował go z treningów na ponad trzy miesiące. 
- Na mięśniu pojawił się sporych rozmiarów krwiak... To koniec, na pewno czeka mnie wielomiesięczna rehabilitacja - martwił się kilka dni temu Juszkiewicz.
Na szczęście badania USG wykazały, że prawdopodobnie piłkarz w ciągu dwóch tygodni wróci do treningów. - Mam nadzieję, że to koniec pechowego okresu. Bardzo chcę być do dyspozycji trenera już na mecz z Legią Warszawa. Muszę jednak uważać na ten mięsień, bo lich nie śpi - dodaje zawodnik.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]