Pomogli kibice

Nawet najwięksi fani Górnika pytali "kto to jest?", kiedy na boisko wchodził Daniel Radawiec. Po kilku minutach przekonał ich do siebie kilkoma udanymi zagraniami, w końcu zainicjował akcję, po której padł zwycięski gol. Pytanie kibiców można zrozumieć, skoro Radawiec grał do tej pory tylko w Leżajsku i Stalowej Woli. Po przyjściu do Zabrza leczył kontuzję. 
» Była trema?
- Może lekka. To zawsze coś nowego. Z drugiej strony mam 23 lata, więc nie mogę się obawiać gry w lidze. Szczególnie kiedy widzę, że w Górniku dobrze radzi sobie kilku osiemnastolatków. Kiedy trener powiedział, że mam wejść na boisko, uznałem, że jest szansa, którą trzeba wykorzystać.
» Lewa strona to miejsce, w którym czuję się pan najlepiej?
- Tak. Na tę pozycję byłem do Zabrza sprowadzony. Miałem utrzymać się przy piłce, dograć do środka.. Akurat to się udało zrobić. Fajnie tak zadebiutować w wygranym meczu.
» Mecz był dla was bardzo trudny?
- Bardzo... Pomogli nam kibice. Cały czas wierzyli, że wygramy, choć były momenty, kiedy drużynie nie szło.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]