Debiutant bez kompleksów

Zwycięskiego gola w meczu z Polonią Górnik zdobył po akcji debiutującego w ekstraklasie Daniela Radawca. 23-letni piłkarz trafił latem na Roosevelta z III-ligowej Stali Stalowa Wola.
- O tremie nie mogło być mowy, ja ma mam przecież już 23 lata, a w Górniku grają 17-latkowie. Trochę nerwów oczywiście było, ale to normalne przed wyjściem na boisko. Po cichu na to liczyłem, że dostanę dziś szansę. Na początku sezonu dopadł mnie pech, złapałem kontuzję, ale pracowałem, starałem się robić swoje i czekać na swoją kolej. Nie spodziewałem się, że to będzie dla nas aż tak ciężki mecz. Ale kibice nam pomogli i moja radość z tej akcji i zwycięstwa jest niesamowita. Występ dedykuję mojej dziewczynie Dagmarze, która jest ze mną w Zabrzu i mnie wspiera - cieszył się Radawiec.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]