Brytyjski Górnik?

Władze Zabrza podjęły rozmowy z inwestorem, którego do Zabrza chce przyciągnąć Ryszard Komornicki. Mieszkający od lat w Szwajcarii były piłkarz Górnika, odwiedził Zabrze w lipcu w towarzystwie niejakiego Axela Thoma i rozmawiał z prezydentem Zabrza Jerzym Gołubowiczem.
Głównym inwestorem w Górniku miałaby być firma Stewart International Marketing, która szczyci się tym, że buduje nowoczesne obiekty we Francji, Szkocji i Gambii. Nowy kompleks miałby służyć zabrzańskiej społeczności i być źródłem dochodu dla klubu. 1 sierpnia o zamiarze udziału w projekcie jako pośrednik poinformował władze Zabrza niejaki George Lawrence, przedstawiający się jako licencjonowany agent FIFA, jednocześnie dyrektor Physical Progression Sports Management Limited z siedzibą w angielskim Birmingham.
Tydzień temu prezydent Gołubowicz odpowiedział na list Lawrence'a. Potwierdził, że gmina "jest zainteresowana pozyskaniem partnera inwestycyjnego w celu sportowego i rekreacyjnego zagospodarowania" terenów Górnika, których jest właścicielem, zapraszając go do Zabrza. Teraz czeka na uszczegółowienie oferty.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]