Forum
 

Tłumacz Liczka

Wczorajszy dzień zabrzanie mieli wyjątkowo luźny. - Po dwóch dniach bardzo mocnych treningów, musiałem im nieco "odpuścić" - przyznał trener Marek Wleciałowski. W sobotę znowu mocno popracujemy. W kość dostał już Marcin Dudziński, który był już na treningu i nadrabiał zaległości ze środy.
Na niedzielny sparing do Rzeszowa pojedzie prawdopodobnie 22 zawodników. Z grona leczących kontuzje, najszybciej powinien wrócić do drużyny Tomasz Prasnal. Leczą się jeszcze Rafał Andraszak, Diego Rambo i Jacek Wiśniewski. - Powinni zagrać wszyscy piłkarze. Nowi oczywiście nieco dłużej. Musze zobaczyć ile są warci - dodaje Wleciałowski. Pytany o kontakt zatrudnionymi Senegalczykami, mówi, że: - w mowie piłkarskiej dajemy sobie jakoś radę. Wiedzą o co chodzi. Tłumaczem jest z kolei Marcel Liczka, który długo mieszkał we Francji - kończy trener Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online