Będą wzmocnienia

Dziś mają wreszcie wylądować w Warszawie dwaj piłkarze z Senegalu, którzy dołączą do kadry Górnika Zabrze: 22-letni lewy pomocnik Gueye Ndende i 19-letni napastnik Abdullah Fall. To nie wszystkie wzmocnienia, które planuje prezes Zbigniew Koźmiński. Dziś lub jutro sfinalizowane mają zostać rozmowy w sprawie wypożyczenia dwóch innych zawodników: jednego napastnika i jednego obrońcy. 
– To nie są jakieś wielkie nazwiska, ale piłkarze, którzy mają już za sobą występy w ekstraklasie i powinni nam się przydać – twierdzi sternik Górnika zapowiadając jednocześnie, że w związku z tym ktoś inny z klubowej kadry zostanie wypożyczony.
Wciąż także aktualny jest temat powrotu do Zabrza Marcela Liczki. Czech szukał klubu m.in. w Szwajcarii, a niedawno nie znalazł uznania w oczach trenera Amiki Wronki.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]