Karwan: Jak przyjmą mnie kibice?

Przez ostatnie dwa sezony w barwach Górnika występował 26-letni Michał Karwan, od czerwca piłkarz Cracovii. - To będzie dla mnie podróż sentymentalna - mówi Karwan. - Cieszę się, że wracam na stadion, na którym spędziłem miłe dwa sezony. Zastanawiam się tylko, jak przyjmą mnie kibice. - Grałem z większością zawodników, którzy w tym sezonie występują w Górniku. Ale ja gram teraz w Cracovii i na boisku ulgowej taryfy nie będzie. My chcemy wygrać, Górnik też zapewne myśli o punktach. Powinno być ciekawie. - Bardzo cenię trenera Marka Wleciałowskiego, który potrafi dobrze poukładać zespół. Zwłaszcza w grze defensywnej Górnik jest dobry.
- Bramkarz Piotr Lech jest bardzo mocnym punktem zespołu. Świetnie czyta grę, przewiduje sytuacje na boisku. Są mecze, w których broni jak w transie. Mam dla niego wielkie uznanie, ale nie ma bramkarzy, których nie można by pokonać.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]