Dudziński: Chciałbym grać w Górniku

Dziś wyjaśni się czy Marcin Dudziński będzie grał w Górniku Zabrze. Dudziński trenuje z zabrzańskim zespołem od wtorku. - Chciałbym grać w Górniku. Wszystko zależy jednak od trenera Marka Wleciałowskiego - mówi piłkarz. Dudziński nadal ma ważny kontrakt z Cracovią. Wiadomo jednak, że krakowski klub chce go wypożyczyć. W lipcu piłkarz próbował swoich sił w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Jednak z powodu kontuzji stawu skokowego z transferu nic nie wyszło. Teraz napastnik Cracovii szuka pracodawcy w Zabrzu. - Jeśli dostanę tu szansę gry, zrobię wszystko by ją wykorzystać - podkreśla.
Trener Wleciałowski zastanawia się, co zrobić. - To na pewno doświadczony zawodnik. Przez rok jednak nie grał. Jeśli zdecydujemy się na niego, to kogoś trzeba będzie z kadry wyrzucić - mówi szkoleniowiec. Zabrzański klub rozmawia też z innymi piłkarzami. Górnicy szukają skutecznego napastnika, bo ostatnio mają wielkie problemy ze zdobywaniem bramek.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]