Komornicki szykuje skok na Górnika

- Serce mi pęka, gdy słyszę, co dziś się dzieje z Górnikiem Zabrze - mówi Ryszard Komornicki (46 l.). - Kiedyś lało się Legię, Wisłę, a o Groclinie nikt nie słyszał. A teraz wszyscy są w siódmym niebie, jeśli zabrzanie strzelą gola.
Popularny "Koko" z Górnikiem wywalczył w przeszłości cztery tytuły mistrza Polski ('85,'86,'87,'88). Od kilkunastu lat spokojnie żyje w Szwajcarii. Ale nie jest wykluczone, że wróci na Śląsk. Coraz głośniej mówi się, że Komornicki chce do Zabrza ściągnąć szwajcarskiego inwestora, który przejąłby akcje klubu. Komornicki, który mieszka niedaleko Lucerny, myśli o powrocie do Polski. A gdzie miałby osiąść jak nie w Zabrzu? - Byłem w Zabrzu miesiąc temu, rozmawiałem z kilkoma ludźmi - mówi tajemniczo. - Na pewno musi tam być stworzona drużyna z prawdziwego zdarzenia. Ale w tej chwili nie mogę nic więcej powiedzieć.
Kiedy Komornicki odkryje karty? Dopiero kiedy umowy zostaną podpisane. - Wtedy można będzie mówić o konkretach - dodaje. - Teraz nie chcę zapeszać.

źródło: Super Express
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]