Magiera w Górniku

Mariusz Magiera odchodzi z Wisły Kraków. 21-letni lewy obrońca spędzi najbliższy sezon w Górniku Zabrze, do którego zostanie wypożyczony bezpłatnie. Podobnie jak w poprzednich latach, zawodnik nie będzie mógł wystąpić w meczach z Wisłą, chyba że klub z Zabrza uiści stosowną zapłatę.
Mariusz Magiera został wykupiony przez Wisłę przed kilkoma tygodniami z Gwarka Zabrze, jednak trener Engel nie widział miejsca w pierwszej drużynie dla młodego obrońcy. Transfer pilotuje znany menadżer, Ryszard Szuster.
Relacje między Krakowem a Zabrzem są bardzo dobre. W zeszłym sezonie wiślacy wypożyczyli na Śląsk Piotra Brożka i Kamila Kuzerę. Górnik nie robił przeszkód, aby bezpłatnie odstąpić Wernera Ličkę oraz skrócić wypożyczenie Kuzery.

źródło: wislakrakow.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]