Wleciałowski: Lepszy niedosyt niż rozczarowanie

Rozmowa z Markiem Wleciałowskim, trenerem Górnika.
» Górnik urwał punkty jednemu z faworytów ligi. Może być pan chyba zadowolony z tego powodu?
Marek Wleciałowski: - Czuję lekki niedosyt, bo mogliśmy nawet wygrać. Ale to lepsze niż rozczarowanie. Mieliśmy przecież dobrze w pamięci wiosenny mecz w Zabrzu, który przegraliśmy w doliczonym czasie gry. Tym razem bramki nie straciliśmy, jest więc postęp. Mieliśmy świadomość, że po drugiej stronie jest bardzo doświadczony zespół, który może rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść jednym dotknięciem piłki, jedną akcją.

» Poza pierwszymi fragmentami meczu Górnik toczył z rywalem wyrównany bój, nie dał się stłamsić...
- Cieszę się, że zespół wytrzymał presję i obciążenie grą przeciwko drużynie reprezentującej nas przecież w europejskich pucharach. Cieszy także to, że zawodnicy, którzy w drugiej połowie weszli na boisko, nie tylko nie obniżyli poziomu gry zespołu, ale też wnieśli do niego coś nowego i potrafili stworzyć okazje do zdobycia bramki.

» Trener Groclinu chwalił postawę Górnika. A czy pan nie oczekiwał więcej po grze rywala?
- Nie czuję się upoważniony do oceny gry przeciwnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]