Prezydent Zabrza o sytuacji w Górniku

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi stanowiska Prezydenta Miasta w kwestii przekazania akcji Górnika Zabrze spółce Polind S.A. pragnę przypomnieć, że Prezydent nie może ingerować w wewnętrzne sprawy prywatnej spółki, niezależnie od tego, czy jest to prywatny klub sportowy, czy jakakolwiek inna forma prawna działalności gospodarczej. W szczególności Prezydent nie ma wpływu na obrót akcjami spółki. 

Nie zmienia to jednak faktu, że jestem gotowy służyć pomocą klubowi w takim zakresie, na jaki pozwalają moje kompetencje, bez względu na to, kto jest jego właścicielem bądź członkiem Zarządu lub Rady Nadzorczej. Chciałbym móc ponownie obserwować sukcesy Górnika Zabrze i przedstawiać klub jako sportową wizytówkę miasta.

Prezydent Zabrza
Jerzy Gołubowicz

źródło: zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]