Ciężkie chwile Protasewicza

Michał Protasewicz (20 l.) przeżywa ciężkie chwile na obozie Górnika Zabrze w słowackim Senecu. Młody piłkarz ma problemy z wejściem do zespołu.
Szczególnie ciężkie dla Protasewicza były pierwsze dni obozu na Słowacji. Piłkarz w żaden sposób nie potrafił się odnaleźć w nowym towarzystwie. Kiepsko szło mu na treningach. Mało albo wcale nie grał w sparingach. Na dodatek z pokojowego hotelu nr 105, w którym mieszka z Piotrem Leciejewskim i Dawidem Salą, skradziono mu telefon komórkowy (Sali skradziono 1000 koron). 
W trudnych dla siebie chwilach może jednak liczyć na wsparcie najbliższych. Swojej dziewczyny Gosi i mamy Bożeny. Obie na stałe mieszkają w Niemczech. Podobnie jak Protasewicz, który za sobą ma cztery występy w lidze holenderskiej w barwach Twente Enschede.
Teraz jednak piłkarz przenosi się na Śląski. Już znalazł sobie mieszkanie w Gliwicach, a z Górnikiem podpisał czteroletni kontrakt. W najbliższych dniach ma do niego przyjechać ukochana dziewczyna. Protasewicz obiecał sobie, że da radę i z jak najlepszej strony pokaże się w polskiej lidze.

źródło: Fakt
nadesłał: kristarRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]