Klątwa Koźmińskiego?

Gdy po zakończeniu sezonu 2002/03 w zabrzańskim Górniku doszło do istnej czystki kadrowej, a z klubu odeszli tworzący przez lata trzon zespołu piłkarze tacy jak: Lekki, Kompała, Wiśniewski, Prasnal czy Gierczak, wydawało się, że klub czeka spadek z ligi. Wtedy to też prezes Górnika Zbigniew Koźmiński wypowiedział jak się dziś okazuje prorocze słowa że Górnik sobie bez tych piłkarzy poradzi ale oni bez Górnika niekoniecznie. Obecnie od tamtych wydarzeń mijają dokładnie dwa lata, a z piłkarzy którzy wtedy opuścili klub z Roosevelta na pierwszoligowej arenie nie zaistniał żaden. Pierwszoplanowe role w drużynach w których grał spełniał tylko Adam Kompała. Grzegorz Lekki gra obecnie w 4 lidze niemieckiej, Prasnal dwa sezony leczył kontuzje w Łącznej, Czy nad tymi piłkarzami zawisła klątwa Koźmińskiego?
Tego lata do Zabrza wracają Tomasz Prasnal i Jacek Wiśniewski, którzy nie znaleźli miejsca odpowiednio w Górniku Łęczna i Cracovii Kraków. Miejmy nadzieję, że swoją postawą nawiążą do swoich najlepszych lat gry w drużynie czternastokrotnego Mistrz Polski i pomogą Górnikowi w trudnej sytuacji.

źródło: stowarzyszenie.net
autor: AdamRSLRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]