Wiśniewski zatrudnił fizjoterapeutów

Jacek Wiśniewski (31 l.) to prawdziwy Ślązak z charakterem. Żeby jak najszybciej dojść do siebie po kontuzji i móc grać w Górniku Zabrze, zatrudni dwóch fizjoterapeutów.
"Wiśnia" jest jednym z największych twardzieli w naszej lidze. Na boisku nikomu nie odpuści, a przejście go graniczy niemal z cudem.
Fani Górnika zacierają ręce, bo po dwóch latach przerwy piłkarzy wraca do Zabrza. Waleczny obrońca został wypożyczony na rok z Cracovii do Górnika. 
"Wiśnia" wybiegnie jednak na ligowe boiska najwcześniej we wrześniu. Z powodu zabiegu artroskopii kolana, który zawodnik przeszedł dwa tygodnie temu w klinice sportowej w Żorach. Teraz wychowanek Sośnicy Gliwice przechodzi intensywną rehabilitację.
Ćwiczy indywidualnie, a na dodatek zatrudnił dwóch fizjoterapeutów, żeby jak najszybciej osiągnąć pełną sprawność!
- Na razie, żeby odciążyć nogę, cały czas poruszam się o kulach, ale nie próżnuję. Aby wzmocnić mięsień czworogłowy, podnoszę specjalnie do tego kupione worki z obciążeniem. Po operacji podnosiłem 6 kg, teraz już 15. Pomagają mi też fizjoterapeuci. Jeszcze nie wystawili mi rachunku, ale mam nadzieję, że nie będę drodzy - mówi Wiśniewski.
W poniedziałek piłkarz melduje się w Zabrzu. Potem wyjeżdża na dalszą rehabilitacje do Wisły.
Ma zamiar dużo pływać, biegać, a wszystko po to, żeby jak najszybciej dołączyć do kolegów. W Górniku bardzo liczą, że "Wiśnia" wzmocni ich defensywę. Latem zabrzanie stracili przecież dwójkę środkowych obrońców: Michała Karwana (przeszedł do Cracovi) i Hernaniego (Korona Kielce).

źródło: Fakt
nadesłał: kristarRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]