Co słychać i Błażeja Radlera i Tomasza Prasnala?

Błażej Radler i Tomasz Prasnal wyjeżdżając na obóz zostawili w domu niedawno poślubione żony.
Dwójka młodych piłkarzy Górnika Zabrze: Błazej Radler (23 l.) i Tomasz Prasnal (28 l.) zamiast spędzać z paniami swojego serca miodowy miesiąc, ostro zasuwa na obozie w słowackim Senecu.
Błażej Radler ożenił się pod koniec czerwca ze zgrabną brunetką Anią (23 l.), a Tomasz Prasnal na początku lipca z uroczą blondynką Martą (26 l.). Na dłuższe świętowanie i podróż poślubną nie było czasu. Jeszcze w czerwcu wszystkie zespoły ligowe rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu...
- Nam udało się jednak spędzić kilka dni nad polskim morzem, w Jastrzębiej Górze - opowiada Błażej.
Tomek nie miał tyle szczęścia. - Ślub był w zeszłą sobotę. Trener dał mi wprawdzie dwa dni wolnego, ale potem trzeba było szybko dołączyć do kolegów trenujących na Słowacji - mówi Prasnal.
Błażej i Tomek bardzo tęsknią za swoimi ukochanymi, już nie mogą doczekać się powrotu.
Do kraju ekipa Górnika wraca dopiero w piątek, a piłkarze już kombinują, co przywieźć swoim lubym.
- Z każdego wyjazdu przywożę Ani jakąś pamiątkę. Tak będzie i teraz. Dobrze, że jest jeszcze parę dni, będzie okazja, żeby się za czymś rozejrzeć, bo na razie nie mamy za wiele czasu. Cały czas treningi i mecze - trochę narzeka Radler.
- Jakaś okazja, żeby wyskoczyć na miasto, chyba się nadarzy. Martę ucieszy każdy drobiazg. Nie liczy się, co przywiozę, ale to, że o niej pamiętam - dodaje z uśmiechem Tomek Prasnal.

źródło: Fakt
nadesłał: kristarRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]