Prasnal na rok

Tomasz Prasnal (fot. Dziennik Zachodni)Tomasz Prasnal podpisał wczoraj roczny kontrakt z Górnikiem Zabrze. 27-letni pomocnik wraca na Roosevelta po dwóch nieudanych latach, które spędził w Górniku Łęczna. W sobotę piłkarz brał ślub kościelny, a dziś ma dołączyć do kolegów, którzy od niedzieli trenują na zgrupowaniu w słowackim Senecu. 
Być może to nieostatni powrót do zabrzańskiego klubu. Zdaniem Zbigniewa Koźmińskiego bliski podpisania umowy z Górnikiem jest także Jacek Wiśniewski. Na razie 31-letni obrońca leczy kontuzję i zajęcia ma wznowić 15 sierpnia.
Trener Marek Wleciałowski kontaktował się także z innym doświadczonym obrońcą, Mariuszem Masternakiem, z którym wspólnie występował jeszcze w chorzowskim Ruchu. Ten jednak raczej z oferty nie skorzysta. - Wiem jak trudna jest finansowa sytuacja Górnika. Miałem w swoim życiu trochę nieciekawych doświadczeń i nie chcę się pakować w kolejne kłopoty. Zastanawiam się jeszcze nad propozycją Podbeskidzia Bielsko-Biała, mam tez wstępną propozycję gry w Grecji - stwierdził 29-letni piłkarz.
Tak więc zabrzanie będą musieli szukać środkowego obrońcy, po tym jak sprzedani zostali Michał Karwan (Cracovia) i Brazylijczyk Heranani (Korona Kielce).
Tymczasem dziś o 17. Górnik rozegra sparing z mistrzem Słowacji, Art Media Bratysława.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]