Karwan wybrał Cracovię

Michał Karwan (fot. drożdżal)Bez Michała Karwana wyjechała wczoraj na zgrupowanie do słowackiego Senecu ekipa Górnika Zabrze. 26-letni obrońca był już wczoraj w Zakopanem, gdzie przygotowania do nowego sezonu rozpoczęła Cracovia.
- Miałem także ofertę z GKS Bełchatów, ale propozycja z Krakowa była bardziej kusząca przede wszystkim pod względem sportowym. Kontraktu jeszcze nie podpisałem, ale wszystko jest na dobrej drodze – stwierdził piłkarz.
Karwan dostał zgodę na transfer od Marka i Zbigniewa Koźmińskich. Szefowie Górnika także są bliscy porozumienia z właścicielem „Pasów”, Januszem Filipiakiem. Nieoficjalnie wiadomo, że zapłaci on około 400 tysięcy złotych.
Odejście drugiego, po Brazylijczyku Hernanim (Kolporter Korona Kielce) środkowego obrońcy, stawia jednak w trudnej sytuacji trenera zabrzańskiej drużyny Marka Wleciałowskiego. – Poza Błażejem Radlerem, którego dyspozycja też jest zagadką, na razie nie mamy na tej pozycji nikogo – przyznaje szkoleniowiec.
W 26-osobowej kadrze, która udała się na Słowację, znalazł się 23-letni ofensywny pomocnik Stali Stalowa Wola Daniel Radawiec.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]