Koźmiński: Trzeba tylko ograć Legię

Piłkarze Górnika Zabrze nie mają ostatnio dobrej passy, ale właściciel większościowego pakietu akcji SSA, Marek Koźmiński, nie załamuje się – czytamy w „Tempie”.
- Mecz z Amicą był najlepszym, jaki Górnik rozegrał w tej rundzie. Poza tym, jak zaczniemy się martwić na zapas, to nigdy z tego dołka nie wyjdziemy. A że Puchar Polski traktujemy równie poważnie, jak ligę, to jest szansa, by szybko wrócić do równowagi. Trzeba tylko ograć Legię – mówi Koźmiński. - Nie można popełniać frajerskich błędów. Na frajerstwo nie ma recepty. Na szczęście w ostatnim spotkaniu ligowy stwarzaliśmy też okazje, więc nie było tak źle. A tak w ogóle to obraz Górnika byłby inny, gdyby nie ta porażka z Amiką, bo pozostałe straty trzeba było wkalkulować – dodał Koźmiński.

źródło: TempoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]