Transfer Karwana: Prezesi będą rozmawiać

W przyszłym tygodniu ma dojść w Warszawie do rozmów szefów Legii z prezesem Górnika Zbigniewem Koźminskim w sprawie transferu Michała Karwana. 26-letni obrońca uzgodnił już warunki indywidualnego kontraktu na Łazienkowskiej i jego wyjazd do stolicy wydaje się przesądzony.
Sternik zabrzan oburzony jest natomiast zachowaniem trenerów kadry do alt 18, którzy namawiają na zagraniczny wyjazd Bartosza Białkowskiego. Piłkarz w lipcu osiągnie pełnoletność i będzie mógł podpisać zawodowy kontrakt (stara się o niego też Lech Poznań). - Mieszają mu w głowie. U nas dostał szansę gry w ekstraklasie i pracy z Adamem Matyskiem. Jeżeli tego nie docenia, to jego problem - złości się prezes Koźmiński.
Do Wisły wróci też Piotr Brożek, ale w Krakowie raczej nie zagrzeje miejsca. W środę na Reymonta pojawili się bowiem wysłannicy niemieckiego VfL Wolfsburg.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]