Karwan i Chałbiński na sprzedaż

Właściciel Górnika Zabrze Marek Koźmiński potwierdził wczoraj oficjalnie, że na sprzedaż są obrońca Michał Karwan i napastnik Michał Chałbiński. "Chałbi" teoretycznie w czerwcu będzie wolnym zawodnikiem, ale w jego kontrakcie jest podobno opcja, na mocy której zabrzanie będą mogli za piłkarza zarobić.
– Górnika nie stać na utrzymanie takich piłkarzy, skoro nawet Wisła Kraków wyprzedaje zawodników – uważa Koźmiński junior. – Jest kilka wstępnych ofert, ale mamy jeszcze czas na finalizację.

Na razie zresztą Chałbiński (podobno zainteresowane nim poważnie jest Zagłębie Lubin) nie trenuje z powodu kontuzji i jego udział w sobotnim meczu z Dyskobolią jest mało prawdopodobny. Zajęcia wznowili za to Krzysztof Bukalski, Marcel Lička i Diego Rambo.

Wczoraj natomiast trener Marek Wleciałowski przyglądał się kilku młodym piłkarzom z drugiej drużyny i klubów niższych klas. Nie było jednak w tym gronie zawodnika Twente Enschede Michała Protasiewicza. – Liga holenderska kończy rozgrywki w przyszły weekend i dopiero wtedy być może zawodnik do nas dołączy – dodaje Marek Koźmiński.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]