Zbigniew Koźmiński zapowiada odejście z Górnika

Prezes Zbigniew Koźmiński uważa, że zarzuty prezydenta Zabrza, Jerzego Gołubowicza to temat zastępczy.
- To nie są żadne argumenty. Ten pan chce w ten sposób ukryć własną niechęć. Mam świadków, co obiecywał. A teraz po prostu kłamie - uważa Koźmiński-senior. Tu nie chodzi o gotówkę dla Górnika. Ale wystarczy zobaczyć, jak problemami piłkarskich klubów żyją w Gliwicach, Wodzisławiu, Krakowie, Szczecinie i wielu innych miastach, żeby przekonać się, że można pomóc. 
Czy to oznacza koniec jakiegokolwiek dialogu na linii klub - miasto?
- Prezydent zawsze jest gotowy do rozmowy, ale na partnerskich warunkach, a nie z pozycji dyktatu i agresji - twierdzi rzecznik UM w Zabrzu Katarzyna Kuczyńska.
Zbigniew Koźmiński stawia sprawę na ostrzu noża. - Widzę, że naszego zapału, jakiegoś kapitału i chęci nikt tutaj nie chce. Myślę, że zrobimy przyjemność temu panowi i odejdziemy z tego klubu - wypalił.
Za chwilę jednak dodał: - Na pewno nie zostawimy tu spalonej zmieni, podpisujemy nowe kontrakty z piłkarzami. Każdy, kto będzie chciał zainwestować w Górnika, będzie miał do wglądu wszystkie dokumenty spółki. Niech ktoś się obudzi, bo Górnik to ważny element działalności miasta - kończy Koźmiński.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]