Kto kogo zaprosi?

Pytanie wybiegające poza najbliższy mecz dotyczy przyszłości Górnika. Czy wyniki znajdą przełożenie na zainteresowanie miejscowego biznesu współpracą z klubem. Wiele miało wyjaśnić awizowane już ponad miesiąc temu spotkanie władz Górnika z miejscowym biznesem. Wtedy z potencjalnymi inwestorami spotkał się tylko prezydent Zabrza, Jerzy Gołubowicz. Po miesiącu do stołu mieli siąść Zbigniew i Marek Koźmińscy. Pytanie kto takie spotkanie miałby zorganizować. Na Roosevelta mówią: - Gospodarzem pierwszego był prezydent i padała zapowiedź, że w kolejnym będziemy już uczestniczyć. Czekamy, ale nikt nas nie zaprasza - to Zbigniew Koźmiński.
Co mówią w Urzędzie Miasta? - To nieporozumienie. Biznesmeni wyrazili chęć spotkania się we własnym gronie z władzami Górnika. Prezydent nie miał mieć z tym nic wspólnego. Chcieli z tego co wiem, rozmawiać o obniżeniu cen za reklamy. Wiele firm chciało pomóc, ale nie stać ich na płacenie kwot proponowanych przez Górnik. Takie spotkanie powinno odbyć się chyba na Roosevelta - uważa rzecznik prasowy UM, Katarzyna Kuczyńska. Czyli... Nic nowego.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online