Chałbiński: Nie liczę

» Strzela pan gole w czwartym kolejnym meczu. Miał pan już kiedyś taką passę?
Michał Chałbiński: - Chyba nie. Prawdę mówiąc w ogóle tego nie liczę. Bramka ma sens jeżeli przynosi sukces. Z Legią w PP trafiałem w sumie trzy razy, jednak nie awansowaliśmy.
» W pierwszej połowie jednak krakowianie sprawiali lepsze wrażenie.
- Tylko, że niczego pod naszą bramką nie stworzyli. Mieliśmy w nogach mecz z Legią i to było widać na boisku. Cracovia fizycznie wyglądała lepiej, ale liczy się cały mecz. W drugiej połowie narzuciliśmy rywalowi swoje warunki gry. 
» Górnik już utrzymał się w lidze?
- Skąd... Potrzebujemy 27, może 28 punktów, a więc trzeba jeszcze trzy mecze wygrać. Po tym co widzę, jestem przekonany, że nie będzie z tym problemu.
» Coraz częściej mówi się o pana odejściu z Górnika.
- Kontrakt mam ważny do czerwca i już pewne sygnały się pojawiają. Nie wiem jeszcze jaki będzie tego finał. Robię swoje i skupiam się na grze. To najlepsze co mogę zrobić.
» Miło słuchać jak kibice skandują „Chałbiński, Chałbiński”?
- Bardzo. Generalnie mamy doskonały doping, ludzi też przychodzi na mecze więcej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online