Maraton Górnika

Piłkarzy Górnika Zabrze czeka w najbliższym czasie prawdziwy futbolowy maraton. W ciągu niespełna dwóch miesięcy rozegrają oni jedenaście meczów o mistrzostwo I ligi. Najwięcej z nich przypadnie na maj, bo aż sześć. Oto szczegółowy „rozkład jazdy” zespołu czternastokrotnego mistrza Polski.
– Będzie to na pewno bardzo trudny okres nie tylko dla nas, ale i dla wszystkich drużyn, którym przyjdzie grać w takim cyklu. Z pewnością będziemy korzystać z wielu zawodników, a może nawet z wszystkich, którzy znajdują się w szerokiej kadrze. Ważną rolę będzie odgrywać odnowa biologiczna. Jestem przekonany o tym, że każdy z zawodników zdaje sobie sprawę z tego, że w tym okresie musi szczególnie dbać o sobie. Myślę, że dobrze wypadniemy w tych meczach. Mamy odpowiedzialnych zawodników, którzy zdają sobie sprawę z tego, że od nich samych w dużej mierze zależy, jak się będą spisywać na boisku – powiedział Marek Wleciałowski, trener Górnika Zabrze.

16 kwietnia, 18:00:
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków

20 kwietnia, 18:00:
Górnik Zabrze - Wisła Płock

23 kwietnia, 18:00:
Odra Wodzisław - Górnik Zabrze

1 maja, 18:30:
Górnik Zabrze - Amica Wronki

4 maja, 18:30:
Górnik Zabrze - Legia Warszawa

7 maja, 18:00:
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna

14 maja, 18:00:
Lech Poznań - Górnik Zabrze

21 maja, 18:00:
Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

25 maja, 18:30:
Wisła Kraków - Górnik Zabrze

8 czerwca, 19:00:
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa

12 czerwca, 19:00:
GKS Katowice - Górnik Zabrze.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]