Górnik pokonał Hutnika w meczu sparingowym

Piłkarze zabrzańskiego Górnika rozegrali wczoraj w Krakowie grę kontrolną z III-ligowym Hutnikiem. Zespół Marka Wleciałowskiego wygrał 2:0 (1:0). Gole dla I-ligowców zdobyli Nigeryjczyk Ugo Enyinnaya (20.) i Wojciech Okińczyc (72.).
- Obie bramki padły po zespołowych akcjach. Ugo wykorzystał dogranie Aleksandra, a Okińczyc sam zainicjował akcję, którą zwieńczył dzięki współpracy z Bartnikowskim - mówi szkoleniowiec Górnika. 
W składzie zabrzan zabrakło dochodzących do zdrowia Hernaniego, Wierzbickiego i Stawowego oraz Chałbińskiego, Juszkiewicza i Liczki, którzy mieli zajęcia indywidualne. Oprócz Bartnikowskiego znalazło się za to miejsce dla dwóch młodych piłkarzy drugiej drużyny: Szurki i Majeckiego.
- Spotkanie było elementem przygotowań do sobotniego ligowego meczu w Lubinie. Oczywiście były mankamenty w naszej grze, zwłaszcza, że rano mieliśmy ciężki trening, a rotacja w składzie była spora. Nie ma co przeceniać wygranej w takim meczu, ale przecież w ubiegłym roku przegraliśmy w podobnej grze z tym samym rywalem 1:5. Teraz Hutnik poważniej nam nie zagroził - opowiadał Wleciałowski.
Skład Górnika: Lech (46. Białkowski) - Felipe (60. Szurka), Rambo, Karwan, Wojciechowski (70. Bartnikowski) - Siedlarz (60. Majecki), Bukalski (46. Iwanicki), Ulisses (46. Drąg), Brożek (60. K.Król) - Ugo (60. Okińczyc), Aleksander (46. Joao Paulo).

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]